Platon (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (77 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: search
hu: keresés

en: Updated
hu: Frissítve

en: n/a
hu: n. a.

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Web Server
hu: Webkiszolgáló

en: Database
hu: Adatbázis

en: N/A
hu: Nincs adat

en: System
hu: Rendszer

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: online
hu: jelen van

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Installed
hu: Telepített

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: New
hu: Új

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Participants
hu: Résztvevők

en: User profile
hu: Felhasználói profil

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: About
hu: Leírás

en: Memory limit
hu: Memóriakorlát

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: notifications
hu: értesítések

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: No modules are available to uninstall.
hu: Nincs eltávolítható modul.

en: Sort descending
hu: Csökkenő rendezés

en: Sort ascending
hu: Növekvő rendezés

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: messages
hu: üzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Header background
hu: Fejléc háttere

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: administration
hu: adminisztráció

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Last Cron Run
hu: Az időzítő utolsó lefutása

en: Upload an image
hu: Kép feltöltése

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Drupal Version
hu: Drupal verzió

en: Couldn't upload file.
hu: A feltöltés sikertelen.

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Version: @module-version
hu: Verzió: @module-version

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: Required by: @module-list
hu: @module-list használja

en: Installation tasks
hu: Telepítési feladatok

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
hu: Programok által olvasható név: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
hu[0]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő ok akadályozza:
hu[1]: <em>@module.module_name</em> eltávolítását jelenleg a következő okok akadályozzák:

en: BrowserSync Settings
hu: <em>BrowserSync</em> beállítások

en: Enable BrowserSync support for theme
hu: <em>BrowserSync</em> támogatás engedélyezése a sminkhez

en: BrowserSync host
hu: <em>BrowserSync</em> kiszolgáló

en: Default: localhost. Enter 'HOST' which will be replaced by your site's hostname.
hu: Alapértelmezés szerint „<code>localhost</code>”. A „<code>HOST</code>” a webhely kiszolgálónevét helyettesíti be.

en: Default: '3000'.
hu: Alapértelmezés szerint „3000”.

en: General System Information
hu: Általános tudnivalók a rendszerről
