Platon (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Description
lv: Apraksts

en: Version
lv: Versija

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: search
lv: meklēt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: n/a
lv: n/p

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: N/A
lv: N/P

en: System
lv: Sistēma

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Logout
lv: Iziet

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Installed
lv: Instalēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: notifications
lv: notifikācijas

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Installation tasks
lv: Instalācijas uzdevumi

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
