Platon (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: search
cy: chwilio

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Uninstall
cy: Dad-osod

en: Request new password
cy: Gofyn am gyfrinair newydd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: No modules are available to uninstall.
cy: Does dim modilwau ar gael i dad-osod.
