Platon (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Description
ug: بايانى

en: Login
ug: كىرىش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: System
ug: سېستىما

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
