Platon (8.x-1.10) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക.

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
