Platon (8.x-1.10) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Menu
ne: मेनु

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Logo
ne: ब्याज

en: Footer
ne: फुटर

en: System
ne: प्रणाली

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु
