Platon (8.x-1.2) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Create new account
ga: Cruthaigh cuntas nua

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
