Platon (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Group
os: Къорд

en: Description
os: Афыст

en: Version
os: Верси

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
