Platon (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Group
af: Groep

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Login
af: Gebruiker

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: search
af: soek

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Page title
af: Bladsytitel

en: System
af: Stelsel

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: User profile
af: Gebruikersprofiel
