Platon (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Group
hr: Grupa

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: search
hr: pretraga

en: Updated
hr: Osvježeno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: N/A
hr: N/D

en: System
hr: Sustav

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Logout
hr: Odjava

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Installed
hr: Instaliran

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Participants
hr: Sudionici

en: User profile
hr: Profil korisnika

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
