Platon (8.x-1.3) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: search
mk: барање

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка
