Platon (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (55 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: search
cs: vyhledávání

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: n/a
cs: není

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: System
cs: Systém

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Negate
cs: Negovat

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: New
cs: Nové

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Participants
cs: Účastníci

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: notifications
cs: oznámení

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Last page
cs: Poslední stránka

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Version: @module-version
cs: Verze: @module-version

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
cs: Strojový název: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
