Platon (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Group
bg: Група

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: search
bg: Търсене

en: Updated
bg: Обновено

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Logo
bg: Лого

en: Id
bg: Номер

en: System
bg: Система

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: online
bg: онлайн е

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Participants
bg: Участници

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: No modules are available to uninstall.
bg: Няма налични модули за деинсталиране.
