Platon (8.x-1.6) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Description
eo: Priskribo

en: Version
eo: Versio

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: search
eo: serĉu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Logo
eo: Emblemo

en: PHP
eo: PHA

en: System
eo: Sistemo

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Negate
eo: Negaciu

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.
