Platon (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Group
hy: Խումբ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: search
hy: որոնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Logo
hy: Լոգո

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: System
hy: Համակարգ

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
