Platon (8.x-1.6) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: System
my: စနစ်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Request new password
my: စကားဝှက်အသစ်တောင်းရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
