Platon (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Group
bo: ཁག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: System
bo: མ་ལག

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: User profile
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Header background
bo: མགོ་ཤོག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས།
