Platon (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (32 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Menu
th: เมนู

en: search
th: ค้นหา

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: N/A
th: ไม่มี

en: System
th: ระบบ

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: No modules are available to uninstall.
th: ไม่มีโมดูลที่สามารถลบได้

en: Sort descending
th: เรียงลำดับจากมากไปน้อย

en: Sort ascending
th: เรียงลำดับจากน้อยไปมาก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
