Platon (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Updated
be: Абноўлена

en: n/a
be: [няма]

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Logo
be: Лагатып

en: Database
be: База дадзеных

en: N/A
be: Не даступна

en: System
be: Сістэма

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Logout
be: Выйсці

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Negate
be: Звярнуць

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Installed
be: Усталявана

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: My account
be: Мой рахунак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Admin menu
be: Адміністрацыйнае меню

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: No modules are available to uninstall.
be: Няма модуляў для выдалення.

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
be[0]: Наступная прычына забараняе выдаленне модуля  @module.module_name:
be[1]: Наступныя прычыны забараняюць выдаленне модуля  @module.module_name from being uninstalled:
