Platon (8.x-1.8) - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Group
lt: Grupė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: n/a
lt: n/d

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: N/A
lt: N/D

en: System
lt: Sistema

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Negate
lt: Paneigti

en: Create new account
lt: Registracija

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Participants
lt: Dalyviai

en: My account
lt: Mano erdvė

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: notifications
lt: pranešimai

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Installation tasks
lt: Įdiegimo užduotys

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
