Platon (8.x-1.8) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Next
sr: Следећи

en: Description
sr: Опис

en: Login
sr: Пријављивање

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: n/a
sr: нема

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Logo
sr: Лого

en: Negate
sr: Негација

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: My account
sr: Мој налог

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
