Platon (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Group
gl: Grupo

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: n/a
gl: n/d

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Logo
gl: Logotipo

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: N/A
gl: N/D

en: System
gl: Sistema

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Close
gl: Pechar

en: Logout
gl: Saír

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Installed
gl: Instalado

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: New
gl: Novo

en: Enter username
gl: Insira nome de usuario

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Participants
gl: Participantes

en: My account
gl: A miña conta

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Group types
gl: Tipos de grupo

en: Pagination
gl: Paxinación

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
