Platon (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (75 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Group
nl: Groep

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Id
nl: ID

en: System
nl: Systeem

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Close
nl: Sluiten

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Messages
nl: Berichten

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Slide
nl: Schuiven

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: New
nl: Nieuwe

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Participants
nl: Deelnemers

en: My account
nl: Mijn account

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: About
nl: Over

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Admin menu
nl: Beheermenu

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: notifications
nl: notificaties

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Group types
nl: Groepstypen

en: Pagination
nl: Paginering

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: Installation tasks
nl: Installatietaken

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie
