Platon (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Group
nn: Gruppe

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Close
nn: Lukk

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Create new account
nn: Lag ny konto

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: My account
nn: Min brukarkonto
