Platon (8.x-1.9) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ

en: Request new password
pa: ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: My account
pa: ਮੇਰਾ ਅਕਾਊਂਟ
