Platon (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (75 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Group
pl: Grupa

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: n/a
pl: n.d.

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: N/A
pl: niedostępne

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Close
pl: Zamknij

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Negate
pl: Negacja

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: New
pl: Nowy

en: Enter username
pl: Wprowadź nazwę użytkownika

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: My account
pl: Moje konto

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Admin menu
pl: Menu administratora

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: notifications
pl: powiadomienia

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: messages
pl: wiadomości

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Installation tasks
pl: Zadania instalacyjne

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie
