Platon (8.x-1.9) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Group
sl: Skupina

en: Description
sl: Opis

en: Login
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: n/a
sl: n/d

en: Page title
sl: Naslov strani

en: N/A
sl: N/D

en: System
sl: Sistem

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Close
sl: Zapri

en: Logout
sl: Odjava

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: My account
sl: Moj račun

en: About
sl: O modulu

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
