Platon (8.x-1.10) - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Logo
am: አርማ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Close
am: ዝጋ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Negate
am: አሉታዊ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: My account
am: የኔ መለያ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
