Platon (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Group
ca: Grup

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: search
ca: cerca

en: Updated
ca: Actualitzat

en: n/a
ca: n/d

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Logo
ca: Logotip

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: N/A
ca: No aplica

en: System
ca: Sistema

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Logout
ca: Sortir

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Negate
ca: Nega

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: New
ca: Nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: User profile
ca: Perfil d'usuari

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: notifications
ca: notificacions

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Group types
ca: Tipus de grup

en: Pagination
ca: Paginació

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: Sort descending
ca: Ordena de forma descendent

en: Sort ascending
ca: Ordena de forma ascendent

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Header background
ca: Fons de la capçalera

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Version: @module-version
ca: Versió: @module-version

en: Requires: @module-list
ca: Requereix: @module-list

en: Required by: @module-list
ca: Requerit per: @module-list

en: Installation tasks
ca: Tasques d'instal·lació

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ca: Nom màquina: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
ca[0]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per la següent raó:
ca[1]: No es pot desinstal·lar @module.module_name per les següents raons:

en: General System Information
ca: Informació general del sistema
