Platon (8.x-1.10) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Version
el: Έκδοση

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Menu
el: Μενού

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: n/a
el: δ/υ

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: System
el: Σύστημα

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Slide
el: Κύλιση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: New
el: Δημιουργία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί

en: Admin menu
el: Μενού διαχείρισης

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: No modules are available to uninstall.
el: Καμία μονάδα δεν μπορεί να απεγκατασταθεί.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
