Platon (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (59 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Group
he: קבוצה

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Login
he: כניסה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: search
he: חיפוש

en: Updated
he: עודכן

en: n/a
he: -ללא-

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: N/A
he: -ללא-

en: System
he: מערכת

en: Uninstall
he: הסרה

en: Logout
he: יציאה

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Negate
he: שלילי

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Installed
he: מותקן

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: New
he: חדש

en: Tabs
he: לשוניות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: notifications
he: התראות

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Group types
he: סוגי קבוצות

en: Pagination
he: דפדוף

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Sort descending
he: מיון בסדר יורד

en: Sort ascending
he: מיון בסדר עולה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Subscribe to @title
he: מנוי בRSS ל@title

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: General System Information
he: מידע על המערכת
