Platon (8.x-1.10) - en to lo translation catalogue (13 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: My account
lo: ບັນຊີຂອງຂ້າພະເຈົ້າ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
