Platon (8.x-1.10) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Home
ps: کور

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: System
ps: سيستم

en: Close
ps: تړل

en: Installed
ps: لګول شوي

en: New
ps: نوی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: My account
ps: زما ګڼون

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: Admin menu
ps: پازوال غورنۍ

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
