Platon (8.x-1.10) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Description
si: විස්තරය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: My account
si: මගේ ගිණුම
