Plausible (2.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Domain
lv: Domēns

en: General
lv: Galvenie

en: Events
lv: Notikumi
