Plausible (2.1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
