Plausible (2.1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Disabled
he: מושבת

en: Settings
he: הגדרות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Visibility
he: ניראות

en: Roles
he: תפקידים

en: Domain
he: דומיין

en: General
he: כללי

en: Events
he: אירועים

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Add tracking for specific roles
he: הוסף מעקב על תפקידים (roles) ספציפיים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
