Plausible (2.1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Domain
sv: Domän

en: General
sv: Allmän

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Add tracking to specific pages
sv: Lägg till spårning till specifika sidor

en: Add tracking for specific roles
sv: Lägg till spårning för specifika roller

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
