Plausible (2.2.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Statistics
az: Statistika

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Domain
az: Domen

en: General
az: Əsas

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
