Plausible (2.2.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: General
bg: Общи

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Dashboard
bg: Табло

en: Status message
bg: Статус съобщение
