Plausible (2.2.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Domain
ca: Domini

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Tracking scope
ca: Abast del seguiment

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats
