Plausible (2.2.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Domain
cs: Doména

en: General
cs: Obecné

en: Events
cs: Události

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných
