Plausible (2.2.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Statistics
da: Statistik

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Domain
da: Domæne

en: General
da: Generelt

en: Events
da: Begivenheder

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Warning message
da: Advarsel

en: Add tracking for specific roles
da: Tilføj sporing af specifikke roller

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider

en: Add to the selected roles only
da: Tilføj kun til de valgte roller

en: Add to every role except the selected ones
da: Tilføj til alle roller undtagen de valgt
