Plausible (2.2.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Disabled
et: Keelatud

en: Settings
et: Seaded

en: Statistics
et: Statistika

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Domain
et: Domeen

en: General
et: Üldine

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Status message
et: Olekuteade
