Plausible (2.2.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Domain
eu: Domeinua

en: General
eu: Orokorra

en: Events
eu: Gertaerak

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
