Plausible (2.2.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Add tracking for specific roles
fi: Lisää jäljitys valituille rooleille

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Tracking scope
fi: Jäljitystapa

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut

en: Add to the selected roles only
fi: Lisää vain valituille rooleille

en: Add to every role except the selected ones
fi: Lisää kaikille rooleille paitsi valituille
