Plausible (2.2.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Settings
gl: Axustes

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Domain
gl: Dominio

en: General
gl: Xeral

en: Events
gl: Eventos

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
