Plausible (2.2.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Statistics
hr: Statistike

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Domain
hr: Domena

en: General
hr: Općenito

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Status message
hr: Poruka statusa
