Plausible (2.2.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
