Plausible (2.2.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Disabled
jv: Mati

en: Settings
jv: Sétingan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: General
jv: Umum

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Status message
jv: Status pesen
